Ozdobné čokoládové filigrány v podobe srdiečok, ktoré doplnia vaše dortové a cupcakes dekorácie. Ozdobte svoje dorty v profesionálnom štýle s očarujúcimi čokoládovými štvorlístkami. V balení celkom 60 jedlých srdiečok a 3 rôzne motívy.
cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, kakao min. 57%
| Alergény | mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 2448 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 584,9 kcal |
| Tuk | 42 g |
| - z toho nasýtených | 27 g |
| Sacharidy | 42 g |
| - z toho cukry | 42 g |
| Bielkoviny | 5,2 g |
| Soľ | 0,01 g |
Nemecko
| Farba | hnedá |
| Kategória: | Čokoládové ozdoby a dekorácie |
| Ozdoby na tortu srdce a srdiečka | |
| Valentín | |
| Cukrové a čokoládové Valentínské zdobení | |
| Výrobca | Gunthart |
| EAN | 4049583111723 |
| Kód produktu | 1172 |